Jdi na obsah Jdi na menu
 


Avrilina voňavka Black Star!

 

Obrazek  Je to tak! Avril vyšla do světa nejen se značkou Abbey Dawn, ale také s voňavkou:  Black Star! Avril sama o voňavce řekla: ,,Protože mám sama ráda voňavky od Naomi Campbell nebo od Christiana LaCroix, tak jsem se rozhodla také vytvořit vlastní vůni. Je to vůně, která zobrazuje to, že každý člověk může být hvězda a tenhle parfém to vůní připomíná. Navíc to byla veliká sranda tvořit vůni a míchat různé "příchutě". Protože jsem jí tvořila sama, je to zobrazení mé duše v té malé lahvičce."

Rozhodně se ale máte na co těšit, vemte si příklad z kolekce Abbey Dawn. Avril to ale se svojí "lahvičkou" nebude mít lehké! Na trhy s ní totiž vyrazila stejně jako její rivalky Christina Aguilera či Kate Moss.

EXKLUSIVNĚ!

Avrilina voňavka už se v České Republice objevila a malá lahvička stojí 440 KČ. Koupit si jí můžete buď v parfumérii nebo ve větších nákupních střediscích. Já samozřejmě nemeškala a vůni si koupila a opravdu to stojí za to! Tato vůně voní po ibišku, vanilce, čokoládě a švestkách, takže se určitě máme na co těšit. Avril se dokonce nechala slyšet, že kvůli velikému úspěchu parfému vydá další, tentokrát více sportovnější vůni. Má se dokonce jedna o způsob deodorantu!

Avril prostě nemá nikdy dost...:-)


 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Black star

(Anča, 30. 7. 2013 17:14)

Ahoj, nevíte náhodou kde se dá kouit v Ústí nad Labem jestli teda někde? :D

black star

(vonavka , 8. 4. 2010 19:46)

ja ji chci taky

mam ji

(tvurkyně těchto stranek, 22. 2. 2010 19:18)

ja mam dve ty vonavky a jeden ten krem na ruce a k tomu mam kabelku kterou avril sama navrhla a byla k te vonavce

Vůně

(MoniseQ, 18. 2. 2010 13:23)

No ja tu voňavku nemám,ale znám zakladatelku téhle estranky a právě ona má tu voňavku a když mi dala přivonět... fakt voní ale hrozně hezky.

AVRIL IS THE BEST

(BLACK nikol STAR, 27. 12. 2009 14:34)

AVRIL IS THE BEST BLACK STAR IS THE BEST AND ABBEY DAWN IS BEST avril lavigne is the best best best

BLACK STAR

(pavlina, 22. 10. 2009 14:52)

ja ji chci taky